Strona główna

Nasza firma powstała w 2001 roku. Chcemy podzielić się z Państwem doświadczeniem, jakie mamy w branży tapicer- skiej. Dlatego też powstał PRZEWODNIK TAPICERSKIJest to portal, gdzie można umieszczać fotografie z własnych realizacji, oglądać filmy instruktażowe. Szybko i łatwo znajdą Państwo potrzebne informacje dotyczące prac tapicerskich i akcesoriów potrzebnych do ich wykonania.

Podczas projektowania i modernizacji serwisu kładziemy duży nacisk na czytelny, intuicyjny system nawigacji. Aktualizujemy na bieżąco bazę tapicerów polskich. Niemal codziennie dodajemy kolejne artykuły z wartościowymi informacjami dotyczącymi szeroko pojętego tapicerstwa. Oddajemy w Państwa ręce profesjonalnie przygotowany i administrowany serwis poświęcony, szeroko pojętemu tapicerstwu, z kompleksową informacją na tematy związane z tapicerstwem. Jeżeli Państwa zdaniem nie poruszyliśmy jakiegoś ważnego tematu, czekamy na wiadomość – zajmiemy się tym w pierwszej kolejności.

Krótka "ściąga" z opisu tkanin

Kupując tkaninę zastanawiają się Państwo na co zwrócić uwagęOpisy nie są czytelne, skróty nie znane. Pokrótce postaramy się przybliżyć skomplikowany opis techniczny poszczególnych grup tkanin.

 

 

Więcej...

Charakterystyka materiałów Jak czytać, interpretować, rozumieć.

Przy zakupie tkanin często spotykamy się z charakterystyką produktu. Pojawiają się tam przeróżne opisy, stwierdzenia, cyferki, oznaczenia. Na poszczególnych przykładach postaramy się przybliżyć ich znaczenia oraz wyjaśnić na czym polegają poszczególne badania.

Więcej...

Wspólnie dbajmy o środowisko

"Piankowy ekopack" jest ściśle powiązany z technologią pakowania materiałów piankowych, które w efekcie zmniejszenie gabarytów pakowanych materiałów zwiększa przestrzeń załadunkową a tym samym wpływa na obniżenie kosztów transportu ograniczając emisję CO2.

Więcej...

Galeria Trend

Narzędzia Tapicerskie